Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Inuzuka Sai

2 posters
YazarMesaj
İnuzuka Sai
Konoha Jounin
Konoha Jounin
İnuzuka Sai

Köy : Konoha
Clan : Inuzuka
Rütbe : Jounin

Inuzuka Sai Empty
MesajKonu: Inuzuka Sai   Inuzuka Sai Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 3:24 pm

Karakter Bilgileri:

İsim:İnuzuka Sai
-Lakap:Yok
Clan:Inuzuka

Dış Görünüşü:Inuzuka Sai 148px-Screenshot_-_5_22_2009_,_12_16_01_PM

[b]Karakteri:

Sabırlı.Hiç konuşmaya.Arkadaşlarına önem veren.Sevginin anlamını bilen.Acımasızdır.

Clan Bilgileri:

Clan Adı:Inuzuka
Kekkei Genkai:Yok

Clan Sembolü:Inuzuka Sai 28px-Inuzuka_Symbol.svg

Clan Geçmişi:

Rütbe Bilgileri:

Rütbe:Jounin
Köy:Konoha

Yetenek Bilgileri:

Özel Yetenek:
Element Yatkınlığı:Suiton
2. Element Yakınlığı:Buz (Bulamadım karşılığını)
Özel Karakteristik Yetenekleri:Sabırlı.Hiç konuşmaya.Arkadaşlarına önem veren.Sevginin anlamını bilen.Acımasızdır.

Jutsular:

İsmi:Mizu Bunshin No Jutsu
Türü:Ninjutsu
Seviyesi:C
Element:Suiton
Açıklama:Mizu Bunshin bir Bunshin klonunu yaratması için sudan faydalanan bir Ninjutsu tekniğidir. Normal bir Bunshin'den farklı, Mizu Bunshin'in, fiziksel maddeye sahip olmak o yüzünden çevreyle daha çok birbirini etkilemesi için yeteneği var. Bu, tamamlaması için klonun, onun hedefinde saldırıları sınırladığına izin verir. Klonun sahası, sınırlanır, yine de, o, orijinal vücuttan çok uzak yolculuk yapamaz. Eğer Klon yaralanırsa onun doğal su durumuna dönecek.

İsmi:Daibakufu no Jutsu
Türü:Ninjutsu
Seviyesi:A [
Element:Suiton
Açıklama:Daibakufu, su öğesinden faydalanıyor.Bir Ninjutsu tekniğiir. İhtiyaç duyulan mühürü yaptıkdan sonra suyun bir sütununun, ninjayı çembere alacak olacağı şekilde çevreler, ve sonra suyun büyük bir kuvveti, düşmanınıza püskürecek. Suyun kuvveti yüzünden hedef, su ile tam olarak zarflı olacak, ve uzakta onların olduğu onun merhametinde olduğu gibi çekişler.

Teknik Stilleri:
[Not:
Sadece S-Seviye'de olanlar kendi stillerini yaratabilir. Geri kalanlar
ya bilindik stilleri ya da onaylanmış stilleri kullanabilirler.]

Silahlar:

İsim:Hyourinmaru
Görünümü:Inuzuka Sai Hyourinmaru_Zanpakuto_Sword_2

Seviyesi:A
Özel Güçleri:Chakra ile kullanıldığında sahibinin yaratığı jutsuyu yapıyor.
Kökeni:Bu kılıç Sai`nin soyunun zaferleri ile doludur.Kılıç Sai doğmadan çok uzun zaman önce yapılmıştır.Kılıç Sai`ye babası tarafından verilmiştir.Ondan öncede babası kullanmıştır.Kılıcın nasıl yapıldığı hala bilinmiyor.Doğa üstü güçlerin Sai`nin büyük büyük dedesinin ruhu karşılığında verildiğine inanılıyor.

Özgeçmiş ve Rp Örneği:
Özgeçmiş:Sai küçüklüğünü bir çocuk gibi yaşamıştır.Fakat 5 yaşındayken kasabanın ileri gelenleri babasının bir sır sakladığına inanırlar ve onu işkence çekerek bu sırrı sölemeye zorlarlar.Babası bu sırrı söylemeyince onu bir konteynırın içinde denize atarlar..7 yaşında annesi onu akedemiye yollar.Akedemide en gözde öğrencilerden biri olmuştur.9 yaşında bir genin ile savaşmıştır.Genini şans olsa gerek yenmiştir.Akedemiden mezun olmasına 1 yıl kala annesi yatalak bir hastalığa yakalanmıştır.Sonra macera başlar.Babasının sakladığı sırrı sadece o bilmektedir.

Rp Örneği:
Spoiler:

En son İnuzuka Sai tarafından Çarş. Ara. 09, 2009 1:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
İnuzuka Sai
Konoha Jounin
Konoha Jounin
İnuzuka Sai

Inuzuka Sai Empty
MesajKonu: Geri: Inuzuka Sai   Inuzuka Sai Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 9:45 pm

Özür dilerim buraya bakan varmı gündüz yazmıştım hala cevap gelmemiş.
Ryuusuke Mekato
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Ryuusuke Mekato

Inuzuka Sai Empty
MesajKonu: Geri: Inuzuka Sai   Inuzuka Sai Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 1:14 pm

Valla normalde yazmamam gerekiyor buraya ama ikinci gün doldu ve kimseden tık yok ^^ Ondan ben yazayım dedim.Rütbeni verdim.Ancak Daibafuku'yu normal jutsulara yazmalısın ^^
İnuzuka Sai
Konoha Jounin
Konoha Jounin
İnuzuka Sai

Inuzuka Sai Empty
MesajKonu: Geri: Inuzuka Sai   Inuzuka Sai Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 1:17 pm

Tamam editliyorum.

Inuzuka Sai
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Inuzuka Sai ve Takım buluşması