Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni misin?

+17
Uchiha Lee
Kowai Kaen
Kumo Sakuma
Ryuusuke Haru
Sasaki SunJi
İnuzuka Sai
Taichi Uchiha
Morimitsu Matsushita
Ryuusuke Mekato
Shirou Harumi
Onibu Jiae
Kumo Ame
Amida Katashi
Jushiro Kaine
Iwasaki Nyoru
Hyuuga Aris
Uchiha Kasai
21 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Köy : Konoha
Clan : Uchiha
Rütbe : Genin

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 5:15 pm

Herkes ile burada tanışalım ki forumda yabancılık olmasın xD Ben jantuğ, lise sondayım bu sene üniversite işte inş xD Naruto hayranıyımdır ne olursa olsun rp'yi bırakamadım naruto'dan dolayı derslerim etkilenmediği sürecede sorun yok zaten bu konuda xD her neyse işte kumralım falan yakışıklıyım xD bu kadar herkes tanıtsın işte sırayla

Not: izmirliyim x.x
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 5:22 pm

ben biliniyorum :D Melodi adım
balıkesirliyim ama izmirde okuyordum şimdi yine balıkesirdeyim :D
Iwasaki Nyoru
Konoha Genin
Konoha Genin
Iwasaki Nyoru

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 5:26 pm

Ben Güneş.Karakterime karşı erkeğim :D Bursalıyım ama doğma büyüme değil :D soyumda rus rüzgarları esmekle beraber hem anne hem baba yönünden göçmenim.Yıldızhan ailesinin tuhaf film gibi yaşayışına karşın dış dünyaya alışmaya çalışıyorum :D 9 yıldır Türkiyedeyim :D Ondan önce bulgaristan ve Bosnada kaldım.Lakin etrafımdaki herkes türk olduğu için yabancılık gibi bir olay yoktu :D
öyle işte :P
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 8:44 pm

Geç oldu ama ikinizde hoşgeldiniz xD
Iwasaki Nyoru
Konoha Genin
Konoha Genin
Iwasaki Nyoru

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 8:51 pm

Hoş geldin demeniz büyük bir kibarlık lakin hoş geldin demenize lüzum yoktur efendim. Ben zaten eski siteden beri hoşum ve yeni gelmiş sayılmam. Kibarlığınıza teşekkürlerimi altın tepside sunarak size karşılık olarak önceki site meclisini yeniden topladığınız için ekstradan bahtiyarca teşekkür manasındaki gülümsememi yolluyorum.
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 8:52 pm

BEN BU KIZI ÖLDÜRÜRÜM!KASAİ BU KIZMI BENMİ!?
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 8:54 pm

Tabiki sen Aris xD ya abi git sende erkek karakter aç bu ne xD
Jushiro Kaine
Konoha Genin
Konoha Genin
Jushiro Kaine

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 8:55 pm

Berkay, 17 yaşında, bekar. adsadas Jantuğ'dan yakışıklıyım, kendisi beni çekemez ama olsun :P :P
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 8:55 pm

Dimi yaaa :D Kasai-Chiiiii :D
Amida Katashi
Akatsuki
Akatsuki
Amida Katashi

Yeni misin? Empty

Ali Lütfü Esen Berk; istanbulluyum ,lise sondayım, piskopatım ,yarışmaya istanbuldan katılıyorum, uzunum, esmerim, dev gibiyim maşşşallah bana;haydi hayırlısı.
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 8:57 pm

Berkay bas git abi benim senden daha yakışıklı olduğum su götürmez gerçek xD neyse senle tartışmak istemiyorum abi, kaybedenlerle işim yok Yeni misin? 165197 Berk xD sende hoşgeldin aramıza xD
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 8:57 pm

Jantuğ forever :D
Iwasaki Nyoru
Konoha Genin
Konoha Genin
Iwasaki Nyoru

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 8:58 pm

Kıskançlığınıza anlam veremiyorum.Eski takım arkadaşımla böyle konuşmamın bir problem ya da problem familyasından bir tür olduğunu düşünmüyorum.
Tabii size bir şey diyemem efendim.Sitedeki karakter antipatiliğimi fark etmeme neden oldunuz. Muhtemelen Sasaki SunJi isimli karakterimi yeniden hayata sokacak,onunla eski şapşalca kurgulanmış,insanın okuduğu zaman "Ha?" diye kaldığı rplerime geri döneceğim.
Jushiro Kaine
Konoha Genin
Konoha Genin
Jushiro Kaine

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:00 pm

Burda bi loser varsa o da sensin Jantuğ, ahahah :D
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:00 pm

Iwasaki Nyoru demiş ki:
Muhtemelen Sasaki SunJi isimli karakterimi yeniden hayata sokacak,onunla eski şapşalca kurgulanmış,insanın okuduğu zaman "Ha?" diye kaldığı rplerime geri döneceğim.

Sonunda xD Benimle yarışacak birisi lazımdı xD

He berkay, hayallerle yaşamak nasıldır bilirim, bende hep kaybeden olmak istemişimdir ama bu hayalim hiç gerçekleşmedi
Yeni misin? 165197

Not: Arisa seni seviyorum T_T Benden sonra ikinci büyük admin ups bir de kumo var tabi o da 2. büyük x.x xD -Sonuncu büyük adminde berkay olurdu ama o yok bu işte xD-
Kumo Ame
Konoha Genin
Konoha Genin
Kumo Ame

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:10 pm

Arisa-sensei FOREVERRRR
Yeni misin? 871831
Arisa-sensei hepinizi yener. Arisa-sensei siteye gelsinnnn T_T
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:11 pm

Beni yenemez x.x
Jushiro Kaine
Konoha Genin
Konoha Genin
Jushiro Kaine

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:12 pm

Ben gönüllerin büyüğüyüm olm, sen bana adminlik vermesen nolur xD live your dream Jantuğ :P
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:12 pm

Kasaiyi yenemezse benide yenemez :D
Iwasaki Nyoru
Konoha Genin
Konoha Genin
Iwasaki Nyoru

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:14 pm

Arisa-senseeeeeeeeee T.T hayatımı değiştiren adam T.T
Kumo Ame
Konoha Genin
Konoha Genin
Kumo Ame

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:15 pm

Ben Yağmur. Arisa-sensei'nin daimi öğrencisiyim. Sonuna dek senseimdir Arisa-sensei.
Hımm onun dışında. Bana burda Naruto, Na-chan tarzı şeyler diyorlar.
İstanbulluyum. Gebzede okuyorum. TEVİTÖL'de yatılı okuyorum.
Aralığın 8 inden 15 ime gireceğim. ARALIĞIN 8 i yaklaşıyor gibi. Ha?
Neyse...
Sun-kun ve Kasai-kun'un eski takım arkadaşım. O takımıma da şimdiki takımımada bayılıyorum.
Naruto'ya bayıldığım kadar değil tabikide. Naruto'ya taparım. Büyüğünce Cumhurbaşkanı olacağım.
Öyle işte*-*
Onibu Jiae
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Onibu Jiae

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:24 pm

Öncelikle Arisa beats Kasai x.x Sad Bat True...
Neyse efenim bendeniz İbrahim, beni tanımayan ölsün diyeceğim fekat sitenin yüzde doksanı mortingen olur bu yüzden hiç böyle bir şey söylemiyorum. Şimdiye kadar tüm sitelerimizde bulundum, boş boş gezinen admin olarak tanındım xD Bir de her zaman favori rolüm kötü adam Uchiha Madara olmak... Fekat Atıl bu sefer benim rolümü ve benim karakterimi çalmış, onunla bilahare ilgileneceğim >_>...(Madara-sama foreva!) İşte öyle, FRP'ciyim her türlü müzüğü dinlerim falan filan he birde iğrenç espri yaparım, Jantuğ'ya sorup teyit edebilirsiniz...
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:25 pm

Lan bende senin eski arkadaşınım ameeee xD
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:27 pm

Onibu Jiae demiş ki:
Öncelikle Arisa beats Kasai x.x Sad Bat True...
Neyse efenim bendeniz İbrahim, beni tanımayan ölsün diyeceğim fekat sitenin yüzde doksanı mortingen olur bu yüzden hiç böyle bir şey söylemiyorum. Şimdiye kadar tüm sitelerimizde bulundum, boş boş gezinen admin olarak tanındım xD Bir de her zaman favori rolüm kötü adam Uchiha Madara olmak... Fekat Atıl bu sefer benim rolümü ve benim karakterimi çalmış, onunla bilahare ilgileneceğim >_>...(Madara-sama foreva!) İşte öyle, FRP'ciyim her türlü müzüğü dinlerim falan filan he birde iğrenç espri yaparım, Jantuğ'ya sorup teyit edebilirsiniz...

doğrudur iğrenç espri yapar şu ilk cümlesindeki ingilizce yapmaya çalıştığı espri gibi xD

Hepiniz hoşgeldiniz xD
Onibu Jiae
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Onibu Jiae

Yeni misin? Empty
MesajKonu: Geri: Yeni misin?   Yeni misin? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:36 pm

Gerçi ben yeni değilim lan O_O

Yeni misin?
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Yeni Takımlar
» Yeni bir kurban