Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jinchuuriki Rehberi

+4
Uchiha Kasai
Morimitsu Matsushita
Hyuuga Aris
Kumo Ame
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Kumo Ame
Konoha Genin
Konoha Genin
Kumo Ame

Jinchuuriki Rehberi Empty
MesajKonu: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 4:11 pm

Jinchuuriki Rehberi 165197 Ehem. Başlıktanda belli olduğu gibi. Bu bir Jinchuuriki Rehberi'dir.

Sitedeki bijular Naruto'daki bijuularla aynıdır. Yani:
Shukaku (Tek Kuyruk)
Nibi (İki Kuyruk)
Sanbi (Üç Kuyruk)
Yonbi (Dört Kuyruk)
Gobi (Beş Kuyruk)
Rokubi (Altı Kuyruk)
Shichibi (Yedi Kuyruk)
Hachibi (Sekiz Kuyruk)

Kyuubi (Dokuz Kuyruklu)

Nasıl Jinchuuriki Olunur?
Bana istediğiniz bijuunun ismini güzel örnek bir rp ile birlikte özel mesaj yolu ile yollarsanız, ben sitedeki tüm mesajlarınızla birlikte örnek rpnizi incelerim. O bijuuya uygun olup olmadığınıza karar veririm. Eğer uygunsanız size
"Bilmem kaç kuyrukluyu gerçekten istiyor musun?" (Bilmem kaç'ın yerine istediğiniz bijuunun kuyruk sayısını koyacağım tabiki Jinchuuriki Rehberi 820738 ) tarzında bir mesaj atacağım. Eğer uygun bulmazsam, neden uygun olmadığınızı anlatan bir mesaj atacağım. Eğer başka bir bijuuya uygunsanız onuda söylerim size. Başaramazsanız tekrar tekrar deneyin. Belki sırf sizin azminizi ölçmek için sizi kabul etmiyorumdur. Jinchuuriki Rehberi 171230

Not: Eğer herhangi bir kullanıcının rplerini güzel bulursam ve onu herhangi bir bijuuya uygun görürsem ona bunun hakkında bir mesaj atabilirim. Oda bunu kabul ederse, rpnin akışını bozmayacak bir yolla bijuuyu ona mühürlerim.Jinchuuriki Rehberi 631761
Hatta daha da ilgincini yapar, hiçbir şey sormadan bijuuyu size mühürleyebilirim.
Bu konuda tam yetkim var ehe ehe Jinchuuriki Rehberi 356161
Süprizlere hazır olun.

Jinchuurikiler İçin Kurallar:

Jinchuurikiler üzerinde tam yetkim var. Bu yüzden kurallara uymazsanız sizi sıkabilirim. Yılanıma yedirebilirim. Pençe atarım. Harem no jutsuma kurban edebilirim Jinchuuriki Rehberi 16930 . Şaka bir yana kurallara uyun.

1-Gereksiz yere bijunuzu çıkarmayın. Haftada 1 kere abartmamak şartı ile bijunuzu kullanmanıza izin veriyorum. Bohahaha Jinchuuriki Rehberi 91110
2-Bijunuzu çıkartınca abartmadan davranın ve özellikle çok sayıda kuyruğu olanların bir süre sonra bilinçlerini kaybettiklerini göz önünde bulundursun. Kyuubi halinde dolaşıp dondurma yiyen kişiler görmesem iyi olur.
3- Naruto'yu severim. Naruto'ya taparım. O yüzden Naruto moduna girmeyin
lütfen. 4 kuyuk filan çıkartıp, sonra hemen iyileşip, düşman peşinden
koşmaya kalkmayın. Araya dalar, kolunuzdan tutar hastaneye atarım sizi.
4- Gerçekçi olun işte. Şimdi eminim unuttuğum birçok kural var ama bunları zamanla, örneklerle daha iyi anlayacağınızı umuyorum.

Eferim^^
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 6:39 pm

Shichibi'yi istiyorum.Kasai ile anlaştık biz :D
Kumo Ame
Konoha Genin
Konoha Genin
Kumo Ame

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:15 pm

I-ıh olmaz öyle. Tam yetkiliyim ben. Acayip kurallarım var benim. Önce örnek rp...
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:19 pm

Ya ayıptır sorması şimdi bunların hangisi Raitonla ilgiliydi ? Unuttum bu işi ya. Ha örnek rp işini ayarlayacağım
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:19 pm

E tamam dostum hemen yolluyorum
Spoiler:
Spoiler:

Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Hepsi benim yaptığım rplerdir.Birçok rp sitesinden alınmıştır.Ancak tamamen kendim yazdım.Sadece sitelere göre içerikleri farklı.En sonuncusu hayatımda yaptığım ilk rpdir.
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Köy : Konoha
Clan : Uchiha
Rütbe : Genin

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:28 pm

Bijular ile ilgili daha ayrıntılı bir rehber hazırlıycam yakında isimlerinden özelliklerine kadar o zaman bulabilirsiniz ^^
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:29 pm

Onaylandımmı ben -_-
Kumo Ame
Konoha Genin
Konoha Genin
Kumo Ame

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:32 pm

Rokubi raitonla ilgili diye biliyorum.

Aris, iyi güzel rplerin uzun ve kaliteli. Şimdi, Shichibi hakkında bildiklerini özel mesajla yollar mısın?
Ryuusuke Mekato
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Ryuusuke Mekato

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 10:37 pm

Teleley..Artbook 2'den.Orjinaldir vesselam.

Spoiler:

Jinchuuriki başvurusu efenim.Kyuubi istiyorum.Öyle alelade bir rp aldım,kişiler ve karakterler olduğu için kusra bakılmasın >_> (Not: Buradaki Mekato Insomnia hastası,hafif kırık,beyaz kafa,gözleri bozuk olmadığı halde gözlük takma bilincindeki Mekato'dur.Severim.)

Spoiler:
Kumo Ame
Konoha Genin
Konoha Genin
Kumo Ame

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 7:14 am

hehhehe. Mekato-sensei o zaman seni süründürmeye başlıyabilirim. Kuyruk kadar süründüreceğim (ipucuuu*-*)
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 11:38 am

benide süründürüo
Jinchuuriki Rehberi 38618324et2wa0
benim bildiğim shichibi bu
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 11:41 am

O diilde bildiğim kadarıyla shichibi kil ile saldırıo.Bu yüzden onun aslında deidaramsı birşey olduğu düşünülmekte :D bunu ingilizce orjinal naruto wikiden çevirmiştim :D
Ryuusuke Mekato
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Ryuusuke Mekato

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 1:39 pm

Sen aldım mı almadım mı onu söyle istersen Ame >_> Karakter kartımı açamadım hala bunu beklerken -.- Onun dışında Schibi bir böcektir efenim xP Resimde gösterilmiştir nasıl bir şey olduğu ^^ Kishi'nin Artbook'undandır,orjinaldir ^^
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 1:40 pm

biliyorum ancak bir böcek nasıl olurda kil ile saldırabilir -_-
Ryuusuke Mekato
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Ryuusuke Mekato

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 1:41 pm

Kil föşkürtmek (?) ve kili istediği gibi eritip katılaştırmak gibi bir şey olabilir xP Ayrıca uçma gibi çok deli bir avantajı da var bu bijuunun xP
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 1:42 pm

biliyorum shichibi benim ama... ya VER ŞUNU AME YAAA 7 KUYRUKMU BEKLİCEM HALAAA VER BİJUUMUUUUU
Kumo Ame
Konoha Genin
Konoha Genin
Kumo Ame

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 3:47 pm

LAN BİRAZ YALAKALIK YAPSANAAA
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 3:50 pm

Off ame ya varya senden admin olmaz hacı -_- karakter kartı açsa adam yalakalık yaparsan onayliim diceksin
Kumo Ame
Konoha Genin
Konoha Genin
Kumo Ame

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 3:56 pm

Yooo. Yakışıklı ve zenginse hemen onaylarım *-*
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 3:56 pm

rezil seni -_- bende güzelim zenginim :D ya off ame vermiceksen verme ya böyle yapıcaksan ohooo
Kumo Ame
Konoha Genin
Konoha Genin
Kumo Ame

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 4:02 pm

Bu mesaj ciddidir.
Benim seçme yöntemlerimi eleştiriyorsan, eleştirmene devam edebilirsin. Düşünce özgürlüğüne saygı duyuyorum. Ama bu yöntemi değiştirmiye henüz düşünmüyorum.
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 4:03 pm

Seçme yöntemi böyle olmaz Ame.Veriyosan verirsin vermiyosan vermezsin.Sen böyle insanı yerlerde süründürerek köpek etmek istiyosun.İlla yalakalıkmı istiosun al bokunu yiim abla!
Kumo Ame
Konoha Genin
Konoha Genin
Kumo Ame

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 4:10 pm

Yalakalık istemediğimi sen de biliyorsun. Ciddi mesajlar değil onlar. Sadece bazı özelliklere sahip olmanız gerektiğini düşünüyorum, bunun için de sizi deniyorum. Bu kadar. Aslında iyi gidiyorsun...
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 4:11 pm

Off bunalıma girdim kaç gündür.Verdim diyosun bekletiosun.Bari vermek için bekle verdikten sonra değil.
Kumo Ame
Konoha Genin
Konoha Genin
Kumo Ame

MesajKonu: Geri: Jinchuuriki Rehberi   Jinchuuriki Rehberi Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 4:17 pm

Verdim demedim. Harikasın şimdi sabrını deneyeceğim dedim.

Jinchuuriki Rehberi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Antreman Rehberi -Jutsu Antreman Rehberi-
» Jinchuuriki Rehberi V2