Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Florian Liechtenstein

3 posters
YazarMesaj
Florian Liechtenstein
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Florian Liechtenstein

Köy : Konohagakure
Clan : Yok
Rütbe : Anbu

Florian Liechtenstein Empty
MesajKonu: Florian Liechtenstein   Florian Liechtenstein Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 4:12 pm

Karakter Bilgileri:

İsim: Florian Liechtenstein
-Lakap: Lightning :D
Clan: Yok

Dış Görünüşü:
Florian Liechtenstein Lightning1

Karakteri:
Erkek gibi birisidir.Erkekler onun sadece silah arkadaşı olabilecek düzeydedir.Bir erkek için silah arkadaşlığından başka birşey düşünemez.Bazen kendisinin erkek olmasının daha iyi olacağını düşünür.O sessiz ve cool birisidir.Asla yüzü gülmez.Mutsuz gibi görünsede yanlızlık ona iyi gelmektedir.İnsanların olduğu ortamları pek sevmez.Neredeyse 6-7 yıldan beri Anbu'da olduğu için duygularını yitirmiş gibidir.Konuşması bile düz ve duygusuzdur.Çok nadir olarak gülmeye çalışır.Ancak gülümsemesi acıdan ölmek üzere olan korkunç bir palyaçonun gülümsemesi kadar korkunçtur.Kimse için iyi veya kötü yargılaması yapmaz.Ancak ilk defa gördüğü birine içinden sıfatlandırmalar yapar.Mesela ilk defa gördüğü güzel bir kıza "Kesinlikle erkeklere asılıyor.Ailesinin şımartılmış 12 yaşındaki küçük kızı ve aslında takım arkadaşlarının yardımıyla genin olabildi" gibi fikirler yürütebilir.Aslında gerçekçi düşündüğü için söylediklerinin çoğusu doğru çıkar.Savaşırken amacı için herşeyi yapar."Makyavelizm" taraftarı birisidir."Amaca giden yolda herşey mübahtır." düşüncesini güden birisidir.Bu yüzden şu ana kadar gittiği görevlerde çoğu arkadaşı ölmüş ancak o hiçbirine yardım etmeden görevini bitirmiş ve Konoha'ya başarıyla dönmüştür.Görevini tamamlamak için katliam çıkarmak,gerekirse ülkeleri yok etmek,adının kötü anılması bile onun için birşey değiştirmez.Önemli olan kendi halkının huzurudur.Kolunu kaybedecek olsa,hatta canını kaybedecek olsa bile bunu bile bile o savaşa girer ve ölüsüyle bile o savaşı yenmeye bakar.O aslında fedakar birisidir.Daha önce birçok savaşta yarı ölü halde savaştığı görülmüştür.Bu yüzden karnında büyük bir yara izi vardır.Çünkü düşman Anbulardan biri ona kılıcı saplayarak yukarıya kadar çekmiştir.Ancak o o halde bile onu öldürmüş ve o ölü halde o savaşta savaşmaya devam etmiştir.Ertesi gün kan kaybından ölmek üzere medical-ninjalar tarafından bulunmuştur.Çoğu düşman onun yapabileceklerinden korkar çünkü karşıdan kılıç darbesi alarak onu yenecek olsa bile o kılıcın üstüne giderek adamın kafasını kesebielcek kadar deli birisidir.Gözü döndüğünde kimseyi tanımaz.Daha önce birçok köyde katliam çıkarmış ve bu yüzden çoğu köyde adı kötü ve lanetlerle anılmaktadır.Birkaç kere kendini öldürmeye kalkmış ancak ne kadar güçlü bir silah olduğunu düşününce bundan vazgeçerek köye yardım etmeye devam etmiştir.Gördüğü manzaralar,kanlar içerisindeki evler ve yokolmuş aileler gece yattığında bile onun gözünün önüne gelmektedir.En korktuğu şeylerden birisi öldürdüğü kişilerin ailelerinin gözlerine bakmaktır.

Rütbe Bilgileri:

Rütbe: Anbu
Köy: Konohagakure

Yetenek Bilgileri:

Özel
Yetenek:
Taijutsu,Ninjutsu
Element Yatkınlığı:Raiton
Özel Karakteristik Yetenekleri:
Ne kadar yara alırsa alsın hissetmeyen bedeni.Bu sayede ölü halde olsa bile dövüşmeye devam edebilir.Bedeni aldığı yara darbelerinin hiçbirini hissetmemektedir ancak bunun kötü yanı kolu koptuğunu bile anlayamaması ve savaştan sonra uzun süre dövüşememesidir.Ancak böyle birşeyi çok büyük savaşlarda kullanır

Yeteneğim sadece Raiton olduğu için Raiton'da çok güçlü olmak istiyorum.Diğer elementleri almadım sadece Raiton güçlü olsun,onda uzman olayım diye.Bu yüzden S seviye Raiton yeteneklerini kullanabiliyorum

Silahlar:

İsim:Blaze Edge
Görünümü:
Florian Liechtenstein 62506s4
Seviyesi: S
Özel Güçleri:Özel gücü çakra ve jutsu geçirebilir olmasıdır.Aslında Blaze Edge Flo'nun çakrasıyla çalışabilen silahtır.Normalde Blaze Edge ikinci resimdeki gübü kapalı şekildedir.Ancak onu harekete geçiren şey Flo'nun çakrasını tüm silahtan geçirmesidir.Silah Flo'nun çakra tipine göre çalıştığı için Raiton tekniklerini geçirerek kapalı halde olduğunda ucunda bir tabanca gibi elektrik topları fırlatabilmektedir.Bu elektrik topları yapışkandır ve değdiği yere yayılmaya başlarlar.(Bleach izleyenler için şöyle açıklanabilir:Tobiume'nin ateş saldırısı gibidir)Bunun haricinde normal ve keskin bir kılıçtır.Tamamı çelikten olduğu için kuvvetli ve sağlamdır.Flo her zaman onunla dövüşmüştür.
Kökeni:Bunu ona çok iyi bir kılıç ustası olan arkadaşı yapmıştır.Ancak arkadaşı ona bu kılıcı geliştireceğini söylemiştir.Ne yazık ki arkadaşı kısa bir süre sonra öldüğü için kılıcın gücü tamamen anlatamamıştır.Kılıç birazda olsa çakra yemektedir.

Özgeçmiş ve Rp Örneği:
Özgeçmiş:Yıl bilinmiyor...Hava karanlık ve ürkütücü derecede soğuk.Koskoca ormanın ortasında dumanı tüten ufak bir kulube ve içinde en fazla 25'inde gösteren genç bir kadın.Ateşin başında yemek yapmak için kendini zorluyor ancak karnı burnunda.En fazla ama en fazla doğuma bir haftası kalmış gibi.Yemekleri mutlulukla masaya yerleştikten sonra aniden fenalaşıyor ve kendini yatağa zorla götürüyor.Şimdi doğuracak olduğunu bilse bile kocasını beklemek istiyor.Kocası orada değil gibi.Kadın çok zorlanarak tek başına,hiçbir yardımı olmadan çocuğu doğuruyor.Çocuk yatakta kanlar içerisinde ve anne çoktan ölmüş.Dışarıda kar boyu 1 metreyi bulmaktta.Yaklaşık 2 saat sonra eve genç bir adam giriyor.Yemekleri göz gezdiriyor ve karısını göremediği için odasına giriyor.Kadın yatakta gözleri açık halde yatmakta."Ben geldim Akito" diyor sevgi ve mutlulukla.Kadından tek bir ses bile çıkmamakta.Adam yaklaştıkça yatağın kanlar içerisinde olduğunu ve karısının nefes almadığı farkediyor.Yatağın ucunda hiç sesini çıkarmadan gözlerini dikmiş kendine bakan kanlar içerisindeki çocuğa bakıyor.Karısının öldüğüne bile üzülemeden çocuğu sıkıca kapıyor ve karısının kaynattığı sıcak suya kar ekleyerek ılıştırıyor ve çocuğu yıkıyor.Çocuğun teni buz gibi olmasına rağmen ağlamamış ve sanki onun geleceğini bilirmişçesine onu beklemiş gibi...Çocuk kısa bir süre sonra ısınarak uyumaya başlıyor.Adam ormanın ortasında olduğu için karısını çok üzülerek ertesi gün evin yakınındaki bir dağa gömüyor.İşte o zaman doğan kızının bir ninja olarak bu duruma gelmemesi için onu erkek gibi yetiştirmeye yemin ediyor.Onun annesine benzemesini istemese bile kızı ister istemez görüntü olarak ona benziyor.İşte o kız çocuğu benim.O zamandan beri bu şekildeyim.Ağlayamıyor,gülemiyor ve üzülemiyorum.Ben doğduğumda annem ölmüş ve babamda hayatı hakkında büyük bir karar almıştı.Evet...Belkide bu benim için çok iyi oldu.Ancak annem gibi olmayı isterdim.Gülüp ağlayabilmek,bir kız gibi birisine aşık olmak...Ancak bu asla olmayacak.Her erkek benim için bir silah arkadaşı.Bunu hiçbirşey değiştiremez.Babam benim için sadece bir iş arkadaşı ve yoldaş.Beni en iyi arkadaşları gören takım arkadaşlarımda benim için aynı.Ancak bilemiyorum...Ben sonsuza dek böyle kalacağım ve babamın o gün ettiği yemindeki gibi birisi olacağım.Yoksa onun yeminini bozmuş olurum.Ben lanetlenmiş bir yeminle doğan,lanetlenmiş bir çocuğum.Bu laneti kimse bozamayacak.Bunu biliyorum.

Rp
Örneği:
Ahh...Daha dün varolduğum şu Dünya'da kimsemin olmadığını farkediyorum.Sadece bir veya iki gün önce tekrardan bir bilinç sahibi oldum.Sadece bu kadar kısa bir süre içinde kimsemin olmadığını farkediyorum.Burası çok sıkıcı.Buradan nefret ediyorum.Sadece görevimi yaparak dinlenmek istiyorum.Zaten ben sadece görev için yaratılmadım mı?

Burada zaman geçmek bilmiyor.Gökyüzüne bakınca bile sürekli hava güneşli...Her zaman gündüz gibi.Acaba burada zaman geçiyor mu?Yoksa sadece zaman mı durdu?Yada benmi hissetmiyorum? Bu sorulara cevap bulamayacağım.Daha çok yeniyim.Şimdilik sadece susmam ve bana söylenenleri yapmam lazım.Güçlü olduğum söylenemez.Bu önemli değil.Şimdi düşünüyorumda ben kimdim?

Dünyada geçirdiğim zamanı hatırlıyor gibiyim.Evet...Birisi kardeşime yaklaşıyor...Kardeşim olduğunu biliyorum çünkü bana "Nee-San" diye bağırıyor...Ancak onun yüzünü göremiyorum.O kim?Adı ne?Ailem kim?Ben aslında kimim!?Ben daha önce neydim?Bu sorulara yanıt alabilecekmiyim?...Hiç sanmıyorum...Artık herşeyi zamana bırakmalıyım...Eninde sonunda bunların ne olduğunu öğreneceğim...Öğrenemesemde bu önemli değil.Ancak onu öğrenmek istiyorum.Geçmişimi tüm kalbimle öğrenmek istiyorum.

Geçmişimde kim olduğum benim için çok önemli.Eğer geçmişimde iyi biriysem şimdi neden iki dünya arasında kötü biri olarak anılıyorum?Beni yaratan kişinin benden birşeyler isteyeceğini biliyorum.Beni birşeylere zorlayacak.Ya da ben ona boyun eğerek isteklerini yerine getireceğim.Belkide bu gibi bir yerde yüksek bir yere gelmek için herşeyi yaparak yükselmek gerekiyordur.Eğer bende boyun eğersem sorun çıkmaz.En azından amaçlarıma ulaşmak için şimdilik onları kullanmalıyım.Onlara ihtiyacım kalmadığında zaten burada fazla kalmayacağım.

Belkide amacıma ulaştığımda burada kalacağım ve buraya hükmedeceğim.Yada burada çok yüksek bir konuma yükseltileceğim...Ne yapacağımı bilemiyorum.Aklım çok karışık.Bildiğim tek şey intikam.Sadece tek bir kişiden intikam almak istiyorum.Sadece o kişiyi öldürecek kadar güçlü olmak ve o kişinin canına okumak istiyorum.Onu ezmek ve yaptığı şeye pişman etmek istiyorum.Elbette bunlardan sonra onu yaşatmayacağım.Onu parçalara ayırarak hollowlara atmak istiyorum.

Belkide fazla caniyim.Kim ne derse desin amacıma ulaşmak için her role bürünebilirim.Ben bu'yum.Beni kimse değiştiremez.Fazla duygusal değilim ancak rolüm gereği acılı bir kız,çocuğunu kaybetmiş bir anne yada sevimli bir kızı oynayabilirim.Kimsenin bana güvenmemesi lazım.Güvenirlerse onlar için iyi olmayacaktır.Ben bir nevi dolandırıcıyım.Sadece tek bir kişiye hayatımın gerçeklerini anlatmak isterim.Ancak o kişi daha ortaya çıkmadı.En azından ben onunla daha tanışmadım.Eğer dünya üzerinde bana benzeyen birisi varsa o gerçekten bunları anlatabileceğim tek kişidir.Elbetteki ona herşeyi tamamen anlatmayacağım.Sonuçta oda benim gibiyse bana ihanet edecektir.Onun eline bu kozu vermem imkansız.

Geçmişimi açıklamak istemiyorum.Ben kim olduğumu gayet iyi biliyorum.Ancak başkalarının bilmemesi işimi kolaylaştırıyor.Böylece her role rahatlıkta bürünebiliyorum.Sakin bir öğretmen,bilge bir insan,deli bir kadın ve ciddi bir müdür.Ben aslında hiçbirşeyim.Ancak aynı zamanda herşeyde benim.Ben kimim?Kim olduğumu bilmeme rağmen ben o değilim.O bana uymuyor.Ben asla onun gibi davranmadım.İsmim bile benzemiyor.Ailem bana göre değil.Aslında bana göre ancak şu anki bana göre değil.Geçmişimde olsam şu an ağlıyor olurdum.

Neden ağlayayım ki?Sadece kolayca atlatılabilecek ve amacıma hızlıca ulaşmamı sağlayacak birşey için ne yapabilirim?Bundan şikayet etmeyeceğim.Şikayet etmem için hiçbir neden yok.Tam tersine ona teşekkür etmeliyim.Bu sayede çok daha güçleneceğim ve amacıma ulaşacağım.Sadece arrancar olmam bile işimi son derece kolaylaştırdı.Hele daha da güçlü olursam buraya bir düzen vererek dahada güçlendireceğim ve bu sayede herkes amacına ulaşabilecek.Zaten ben amacıma ulaştıktan sonra yapacak hiçbir şeyim yok...Burasıyla çok rahat ilgilenebilirim.

Şu an sadece buna ihtiyacım var.Azim,güç,bir yol ve olabildiğince zeka!Eğer bunlara sahip olabilirsem yapamayacağım yok.Sadece güçlü olmam ve çizdiğim yola gitmem yeterli.Eğer tüm Hueco Mundo'yu arkama alabilirsem,işte bunu başarabilirsem gücümü tüm Dünya görecek!Tüm Dünya,tüm evren benim adımı duyacak!Beni gören kişi tekrar yaşamayacak!Sadece tüm Hueco Mundo'yu arkama alabilmek istiyorum!Bunu tüm kalbimle istiyorum!Acak bu şekilde amacıma ulaşabilirim!

Bleach Rpg'deki rpm :D
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Florian Liechtenstein   Florian Liechtenstein Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 4:13 pm

Onaylanmıştır.
Ryuusuke Mekato
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Ryuusuke Mekato

MesajKonu: Geri: Florian Liechtenstein   Florian Liechtenstein Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 6:05 pm

Üçüncü multi olmadı mı bu Aris? >_>

Not: Multi ikili gibi bir anlama geliyor evet,ama diyecek daha iyi bir şey bulamadım >_>
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: Florian Liechtenstein   Florian Liechtenstein Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 6:11 pm

Diğer multimi kapattım.Yani kullnamıyorum.Kasai ile bu konuda konuştum.O multiyi kullanmayacağım.Sadece silmiyorum çünkü forumda "Misafir" olarak çıkıyor.Bu kirlilik olmasın diye

Florian Liechtenstein
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Florian Liechtenstein