Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sizin Hikayeniz!

YazarMesaj
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Köy : Konoha
Clan : Uchiha
Rütbe : Genin

Sizin Hikayeniz! Empty
MesajKonu: Sizin Hikayeniz!   Sizin Hikayeniz! Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 7:38 pm

Evet, ne biliyorsunuz şuanda farkında olmamama rağmen ben yinede burada bir kez daha belirteceğim. Şimdi aradan bir savaş geçti aslında savaş hala devam ediyor, sadece kısa bir barış sözleşmesi yapıldı ölülerin toplanması için ki bu zaman yakında sona erecek. O savaşta herkes kendine bir yer edinmeli, köyler için çok önemli bir savaş olduğundan geninler dahil herkes bu savaşa katıldı. Özellikle o geninlerin büyük bir etkisi oldu bu savaşta. Şimdi benim geçmişimi okuduysanız eğer orada yapmanız gereken şeyin bir örneğini göreceksinizdir. O savaştan sonra halkın sizi nasıl gördüğünü veya kahramanlığınız bilinmese bile düşmanın sizi nasıl gördüğünü anlatan bir hikaye yaratmanızı istiyorum. Buna bağlı olarak herkes kendi başlığını açıp bu hikayeyi yazabilir. İyi bir kurgu ile yazılanlar kabul edilecektir. İyi eğlenceler ^^

Sizin Hikayeniz!
1 sayfadaki 1 sayfası