Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ryuusuke Mekato

5 posters
YazarMesaj
Ryuusuke Mekato
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Ryuusuke Mekato

Ryuusuke Mekato Empty
MesajKonu: Ryuusuke Mekato   Ryuusuke Mekato Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 11:20 pm

Karakter Bilgileri:

İsim: Ryuusuke Mekato
-Lakap: Kuro no Kaminari / Dark Thunder / Karanlık Yıldırım
Clan: -

Dış Görünüşü:

Asla düzelmeyen ve düzeltilmeye çalıştıkça daha da dağılan ve laciverte çeken siyah,uzun sayılabilecek saçları vardır.Bıkkın,donuk gözleri saçının rengiyle tıpatıp aynıdır.Yüzü genellikle bir maske gibi ifadesizdir.Dahil olduğu ANBU Kadrosu'na özel hafif,ancak oldukça etkili zırhı kıyafetlerinin içindedir.Siyah bir pantolon ve üstle uyumlu olan uzun,aynı renkte bir pardösü giyer.Ayaklarında normal ninjaların kullandığı sandaletlerin aksine ağır ve kasvetli görünen,ancak neredeyse sandaletler kadar hafif olan siyah botlar giyer.Ne kadar görünmese de sırtında kını da kabzası da simsiyah olan bir katana taşır.Onun dışında üstüne giydiği kazağımsı şeyin (?) kemerinde bir hançer bulunmaktadır.Alınbandı kullanmaz.

Spoiler:

Karakteri:

Soğuk bir kişiliği vardır ve kalabalık ortamlarda bulunmayı pek sevmez.Fazla konuşkan değildir.Aşırı sulu insanlardan pek hoşlanmaz.ANBU Kadrosunun bir üyesi olduğu için ve kişiliği de buna yatkın olduğu için işlerini çoğunlukla geceleri halleder.Buna içinde mürühlü olan Kyuubi'nin de etkisi olabilir.Ancak kendisi tam anlamıyla olmasa da Kyuubi'yi kontrol altına alabilmiştir ve onun etkisinde pek kalmaz.Gündüz vakti pek dışarılarda dolanmaz.Eğer dışarıda ise ya ormandadır ya da halkın arasında olmadığı bir yerde.Normalde kendini eğlendirmesini bilen bir kişidir.Evinde yada kendini evinde hissettiği herhangi bir yerde çok rahat ve sıcakkanlıdır.Sake içmeyi fazlasıyla sever ve bazen kontrolünü kaybettiği için evinin dışında içmeye cesaret edemez.Yemek yapma konusunda fena değildir.Yemek yemeyi ve uyumayı aşırı derecede sever.Uzun yürüyüşler,özellikle de ormanda yapılıyorsa tam ona göredir.Kızkardeşine hiçbir konuda karışmasa da çocukluğundan kalan bir alışkanlıkla kendinde sürekli onu koruma zorunluluğu bulur.Ve tahminen yanında asıl sıcakkanlılığını bulabildiği çok nadir insanlardandır kardeşi.

Clan Bilgileri:

Clan Adı: -
Kekkei Genkai: -
Clan Sembolü: -
Clan Geçmişi: -
Link: -

Rütbe Bilgileri:

Rütbe: ANBU
Köy: Konohagakure

Yetenek Bilgileri:

Özel Yetenek: Atletik anlamda mükemmeldir.Bu ona fiziksel dövüşte iyi bir avantaj kazandırır.Oldukça hızlıdır.Saklanma,takip etme,gizlilik konusunda adeta doğuştan gelen bir yeteneği vardır.Ayrıca içinde Kyuubi mühürlü olduğu için neredeyse sınırsız ve şeytani bir chakrası vardır.
Element Yatkınlığı: Raiton-Suiton-Fuuton
Özel Karakteristik Yetenekleri: Duygularını kontrolde çok iyidir.Yüzünü her türlü durumda sabit ve ifadesiz tutabilir.Zihni dayanıklı ve açılması zordur.İşkence görmesi ihtimaline karşı bunun ona yarar sağlayacağını düşünür.

Jutsular:

Tüm temel E seviye jutsular. ( Bunshin no Jutsu,Henge no Jutsu,Kawarimi no Jutsu,Kakuremino no Jutsu,Nawanuke no Jutsu)

Spoiler:

Teknik Stilleri:

İsmi: -
Türü: -
Seviyesi: -
Element: -
Açıklama: -

Silahlar:

İsim: Ankoku
Görünümü: Kını ve kabzası simsiyahtır.Metali ay ışığında gümüşi bir şekilde parlar.Kılıcın bir yüzünde ismi olan "Ankoku" yazmaktadır.

Spoiler:

Seviyesi: B
Özel Güçleri: -
Kökeni: Mekato'nun kılıcın nerede ve kimin tarafından yapıldığına dair en ufak bir bilgisi yoktur.ANBU kadrosunda bir görevdeyken rakibi bu kılıçla kendi standart ANBU katanasını kırdıktan sonra rakibi yenip onun kılıcını almıştır.Ancak kılıcı alıp bir süre kullandıktan sonra değerini ve gücünü anlayabilmiş,yüzlerinden birinde yazılı olan Ankoku ismini vermiştir.

İsim: Rakurai
Görünümü: Kını,kabzası ve metali simsiyahtır.Metali kabzadan ayrıldıktan hemen sonra iki kola ayrılır.

Spoiler:

Seviyesi: B
Özel Güçleri: Metalinin siyah olmasının sebebi raiton chakrasına duyarlı olması ve bu chakrayı taşıyabilmesidir.Kısa bir manipulasyondan sonra hançerin etrafı bir elektrik akımıyla kaplanır ve saldırı gücü/hızı artar.Aynı zamanda hançerden elektrik akımları yayıldığından rakibi çarpabilir,vücudun içine girerse büyük hasarlar bırakabilir.
Kökeni: Mekato 17 yaşında jouninliğe yükseldiğinde bu hançeri kendine özel olarak yaptırmıştır.Metal ustası o sıralar oldukça ünlü olan Akagi Ryouta'dır.

Özgeçmiş ve Rp Örneği:

Özgeçmiş:

Konoha'da doğdu ve doğduğu gün içine Kyuubi mühürlendi.Çocukluğu oldukça rahattı.Fazlasıyla arkadaşı vardı ve ailesi onu sürekli her konuda desteklerdi.Kızkardeşi ile arası da çok iyiydi.Onu sürekli kollamaya çalışırdı,bazen beceremese de bu davranışları onun çok büyük saygısını kazanmasını sağlamıştı.Daha sonra Haru'nun tatlı bir rekabetle olsa bile sürekli kendinden güçlü olmaya çalışacağını tahmin etmiyordu.İçinde bir bijuu olduğunu akademiye başlarken ailesi tarafından öğrendi.Bunun karşısında bir süre şok olmuş bir şekilde ortalarda dolandı ancak birkaç hafta sonra durumu sindirdi ve bununla barışık yaşamaya alıştı.Normal bir eğitim süreci geçirdi ve diğer öğrenciler gibi 12 yaşında genin oldu.Ancak aşırı derecede fazla chakrası ona her zaman büyük bir avantaj kazandırıyordu.Bu sayede yaşıtlarından çok daha fazla ve güçlü jutsular,teknikler öğrenebildi ve girdiği ilk chuunin sınavında rütbe atladı.13 yaşında chuunin olduktan sonra gerek kendi takımıyla gerek diğer takımlara destek olarak bir çok göreve çıktı ve 17 yaşında jouninliğe yükseldi.Ancak takım alma sorumluluğunu kendinde göremediğinden diğer ekiplere destek olarak görevlerine devam etti.İki sene sonra,yani 19 yaşında ANBU Kadrosu'ndan teklif aldı ve ANBU Kadrosu'na girdi.Orada tanıştığı Ikamono Miu ile çoğu ortak yön -özellikle sake içmek,dışarıda içtikten sonra da dükkan sahibi tarafından kovulmak/ev kapısının önünde uynamak- sebebiyle yakınlaştı.Onibu ve kardeşi dışında rahatça konuşabildiği diğer bir kişi Miu'dur.Dört senedir ANBU için çalışıyor ve hala da devam etmekte.

Rp Örneği:

Yine alelade aldığım bir rp,içerdiği karakterler yüzünden kusra bakılmasın >_>

Spoiler:

Edit Listesi:
Spoiler:

En son Ryuusuke Mekato tarafından Salı Ara. 15, 2009 6:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Ryuusuke Mekato Empty
MesajKonu: Geri: Ryuusuke Mekato   Ryuusuke Mekato Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 1:21 pm

Sanırım Onaylayabilirim
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Köy : Konoha
Clan : Uchiha
Rütbe : Genin

Ryuusuke Mekato Empty
MesajKonu: Geri: Ryuusuke Mekato   Ryuusuke Mekato Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 5:12 pm

Onaylandı evet, kısaca Kasai çakması yazsaydında onaylardım herneyse xD
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

Ryuusuke Mekato Empty
MesajKonu: Geri: Ryuusuke Mekato   Ryuusuke Mekato Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 5:16 pm

Yoo gayet benim çakmam :D Jutsularımın yarısı orda (Suiton + Raiton jutsularımın)
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Ryuusuke Mekato Empty
MesajKonu: Geri: Ryuusuke Mekato   Ryuusuke Mekato Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 5:22 pm

Pardon onaylanmadı dostum xD onaylanması için chidoriyi bırakman gerekicek
Amida Katashi
Akatsuki
Akatsuki
Amida Katashi

Ryuusuke Mekato Empty
MesajKonu: Geri: Ryuusuke Mekato   Ryuusuke Mekato Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 5:36 pm

Gianı nası öğrendin.
Ryuusuke Mekato
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Ryuusuke Mekato

Ryuusuke Mekato Empty
MesajKonu: Geri: Ryuusuke Mekato   Ryuusuke Mekato Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 6:43 pm

Jantuğ bi git xP Bi farklılık yaratayım bu sitede bırakın da lan xP Zaten Karasu-Sanzengarasu ikilisini ben kaç sitedir kullanıyorum denyo,adam ol >_> Ama sorun değil chidorileri baya bi abartarak yazdım evet,seviyorum kendimi xP Her sitemde yasaklarım chidori olsun şu olsun bu olsun burada öğrendim,cidden seviyorum xP

Katashi,Gian normal bir jutsu.Yalnızca Kakuzu'nun kalplerinden biri yapıyor diye öğrenilemez diye bir şey yokki yahu xP

Edit: Silverkin-San leafninja jutsularını almak da mı çakma olmak oldu xP
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

Ryuusuke Mekato Empty
MesajKonu: Geri: Ryuusuke Mekato   Ryuusuke Mekato Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 6:48 pm

Yok dalgasına söylemiştim abi :D Vallahi banada yasakladı chidoriyi Jantuğ. Sövdüm msnde gerçide şimdi yeni jutsular buldum 1 saatir uğraştım ya. Ve evet gian normal bir jutsudur. Sadece adam kalplerinden birine yaptırıyordu.
Ryuusuke Mekato
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Ryuusuke Mekato

Ryuusuke Mekato Empty
MesajKonu: Geri: Ryuusuke Mekato   Ryuusuke Mekato Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 6:51 pm

Yok ya doğal bir şey o,ben de onaylıyorum chidori-rasengan yasağını tüm kalbimle xP ama dedim yer mi acaba,yemedi Ryuusuke Mekato 483619
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Ryuusuke Mekato Empty
MesajKonu: Geri: Ryuusuke Mekato   Ryuusuke Mekato Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 7:15 pm

Ne ara sövdün msnde?

Bu kuralı eski sitelerde ben bozardım hatırlıyorsun alınması için ısrar ederdim de bende anladım ki vermek saçmalıkmış. Haklıydın yani bu konuda Melih
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

Ryuusuke Mekato Empty
MesajKonu: Geri: Ryuusuke Mekato   Ryuusuke Mekato Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 7:21 pm

Dalgasına diyorum puf :D

Ryuusuke Mekato
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ryuusuke Mekato
» Karakter Kurguları - Ryuusuke Mekato
» Ryuusuke Haru
» Ryuusuke Haru
» Dostum Ryuusuke Haru