Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Biraz Rahat

2 posters
YazarMesaj
Uchiha Lee
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Lee

Köy : Konoha
Clan : Uchiha
Rütbe : Genin

Biraz Rahat Empty
MesajKonu: Biraz Rahat   Biraz Rahat Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 5:16 pm

Lee Konoha'nın o eşsiz gizellikteki büyük ormanına gelir bir ağacın altına geçer ve oraya yavaşca kıvrılır içinden şöyle geçiriyordur:İstediğim şey sadece bir kaç arkadaş ne güzel olurdu hepimiz beraber şu anda yaptığım gibi güzel güneşin batışını izlerdik.O günler için neler vermezdim.Ne güzel olurdu ama ben nedense böyleyim ne kadar cabalas am ne kadar uğraşsam bir arkadaşım olmuyor acaba benim suçum ne?Neden hiç arkadaşım olmuyor neden hiç bir zaman bir tane bile arkadaşım olmayacakmış gibi hissediyorum?
Küçükken çektiklerim yetmedi mi?Neden sürekli kötü şeylere ben rastlıyorum?Bunlar söylerken hiç ağlamayan kibirli Lee’nin gözlerinden küçük damlalar Lee’nin gözünden yerlere süzülerek indi.Lee bir arkadaş istiyordu onun her zaman yanında olacağı asla ama asla kendisini bırakıp gitmeyecek bir arkadaş.Çok fazla mı istiyordu acaba?Sonra kendi kendine söylendi:Neden herkesin arkadaşı oluyor benim olmuyor?Ben kötü bir şey yapmadım ki?Acaba çok mu talihsizim?Bunu merak ediyorum.Bir gün bir arkadaş bulsam ne güzel olur tabi arkadaş bulmak öyle kolay iş deil once doğru kişiyi bulmalıyım.Ardından göz yaşlarını sildi ve şöyle dedi:Neyse şu büyük Dünya’da o kadar insane var belki bende bir tane bulurum dedi ve ormandan birilerinin geçmesini dikkatlice beklemeye başladı.
Uchiha Susanowa
Akatsuki
Akatsuki
Uchiha Susanowa

Biraz Rahat Empty
MesajKonu: Geri: Biraz Rahat   Biraz Rahat Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 12:00 am

Susanowa acınası duran bu Uchiha'yı baştan aşağı süzerken ağacın arkasındaydı ve chakrasını gizlemiyordu. Ve buna rağmen Uchiha hala onu sezmemişti. "Yüz karası" diye geçirdi içinden. Cübbesi sayesinde görünmez olan ellerinden sağdakine bir kunai aldı ve bir Kage Bunshin yolladı ancak bu Kage Bunshin bu çocuğun yaşında idi ve o yaştaki Kanlı Tanrı'nın kendisinin tıpatııp aynısıydı.
"Aaah ah . O yaşlar asla geri gelmez. O zamanlar da yaramazlıklar yapıyordum ancak affediliyordum. Eheheh şansa bak şimdi sadece birkaç kişiyi Tanrıya daha çabuk ulaşmalarını sağlıyorum ve insanlar bana kızıyor. Ya insanlar benim gibi Tanrı'ya inanmıyor ya da çelişki insanın zihin ve duygusunda."

O düşünmeye dalmışken Kage Bunshin çocuğun yanına gitti ve birden arkasında belirerek kunaiyi çocuğun boğazına dayadı. Çocuğun şaşkın bakışları karşısında:

- Hey Genin seni şimdi öldüreyim mi?

Bu sorunun cevabını beklemiyordu. Gerçek olan Susanowa ihtişamıyla ortaya çıktı elinde bir elma vardı ve boş eli belindeydi.

-NE DERSİN ÖLDÜREYİM Mİ? KANLI TANRI'YLA KARŞILAŞTIĞIN İÇİN ÇOK ŞANSLISIN ÇOCUK. TANRI SENİ BEKLİYOR OLMALI!!!
Uchiha Lee
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Lee

Biraz Rahat Empty
MesajKonu: Geri: Biraz Rahat   Biraz Rahat Icon_minitimePtsi Mart 01, 2010 1:04 pm

Lee yavaşca başını çevirdi ve ona bakıp şöyle dedi:Sen de kimsin?Ardından güldü:Ne yani beni bir elmayla mı öldürmeye çalışıyorsun?Bunu şu ana kadar becerebilen olmadı.Lee adamın kılğından bir Akatsuki olduğunu anlamıştı.Önce yavaşça esnedi ve sonra şöyle dedi:Galiba bir Akatsuki'sin.Peki hedefin ney?Neden beni öldürmeye çalışıyorsun?İstersen arkadaş olabiliriz ne dersin?Lee sorusuna bir cevap bekliyordu.
Uchiha Susanowa
Akatsuki
Akatsuki
Uchiha Susanowa

Biraz Rahat Empty
MesajKonu: Geri: Biraz Rahat   Biraz Rahat Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 6:26 pm

"Böyle bir Genin için büyük laflar bunlar!"
Elmayı çocuğun yüzüne fırlattı. Aslında böyle bir taktik uygulamasına gerek yoktu ancak eğlenmekten zarar gelmezdi değil mi?
Elma çocuğun yüzüne ilerlerken Susanowa yavaşça iki parmağını çenesine dayadı ve "Kai" diye fısıldadı. Çocuk genjutsudan kurtulmuştu. Basit bir genjutsuydu bu. Elma aslında Kunaiydi.
"Arkadaş olmak ha...! Hehehehhehe! Arkadaşlığın ne demek olduğunu bilmeyen bir kişi ile karşı karşıyayım. Birisi arkadaş aramaz. Arkadaşlık kendiliğinden oluşur. Senin gibi bir Uchihanın nasıl arkadaşı olmaz?"
Çocuğun bakışlarından üzüldüğünü anlıyordu sonra kafasını öne eğdi ve kahkahalarla başını tekrar kaldırdı. Elleriyle çocuğu gösterdi ve devam etti
" Yüz karası beş para etmezsin. Kendini ne sanıyorsun ki! Hiç arkadaşının olmamasına şaşmamak lazım. Aptal ve acınasısın. Ben mi? Benim arkadaşlarım oldu ancak fikirlerimiz sonradan uyuşmadı. Ya da şöyle diyeyim ANBU Akatsukiyi pusuya düşürmüştü. Bütün planın bel noktası bendim. Bir nevi iyi ya da kötünün kazanmasın benim elimdeydi. Ben ancak köyüme ihanet ettim. Lideri öldürebilecekken öldürmedim. Ve bütün arkadaşlarım Lider tarafından öldürüldü.Üzüldüm mü ? Hayır."
Aslında olay çok farklıydı. Ama bu Genine neden bunu anlatacaktı ki.Sonra gözlerine baktı siyah gözlerinde kendisinde bolca olan bir duygu yakaladı. NEFRET!
"Bak çocuk Akatsukiye katılamazsın ancak eğer istersen bu çürük köyden kurtulup bana katılabilirsin. Seni tam bir Uchiha gibi tekniklerle donatırım. 2 seçeneğin var ya katılırsın ya da kaçarsın. Öldürmeyeceğim seni. Genelde bunu yapmam. Ancak 2. kez görürsem öldün.
Cevabın nedir
?"
Uchiha Lee
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Lee

Biraz Rahat Empty
MesajKonu: Geri: Biraz Rahat   Biraz Rahat Icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 1:00 pm

Lee güldü ve şöyle dedi:Şu ana kadar sizingibileri hiç görmedim ama hiç korkmuyorumda bana zarar vermen zor ama benim öğrenmek istediğim bir sürü teknik var bu teknikleri öğrenmek için senle dolaşmalıyım.Sana katılmalıyım yani geri çevrilemeyecek teklifini kabul ediyorum.Eee ilk önce ne öğreneceğiz bakalım???
Uchiha Susanowa
Akatsuki
Akatsuki
Uchiha Susanowa

Biraz Rahat Empty
MesajKonu: Geri: Biraz Rahat   Biraz Rahat Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 12:38 am

RP Out: Tak tak sen bir geninsin bense bir Akatsuki ne kadar soğukkanlı olursan ol. Yine de korkarsın ve büyük laflar edemezsin. (bkz. Sasuke ve Zabuza karşılaşması)

Çocuğun bu umursamaz davranışları Susanowa'yı deliye çevirmek üzereydi. Düz mantığından da sinir olmaya başlıyordu. Partnerinin ve kendisinin en öğretici şeyi bu çocuğa verecekti. Ve bu onu normal geninlerden daha ileri bir seviyeye götürecekti. Çocuğun arkasında belirdi ve omzundan tuttu. Kavradıktan sonra sıktı ve başka bir yerdeydiler. Bir şelalesi olan derenin alt kısmındaydılar. Susanowa kanlı gözleriyle çocuğa baktı. Soğukkanlılıkla:
-Çocuk! Seni daha güçlü yapmam lazım. Sana ne öğreteceğim biliyor musun? Çok öğretici bana bakarsan...
Ellerini cübbesinin içine sokmasıyla çıkarması bir oldu ve çocuğun yanı başında duran patladı. Susanowa toz dumanının ardından bağırdı.
- Acıyı öğreneceksin çocuk! Sadece ACI!
Uchiha Lee
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Lee

Biraz Rahat Empty
MesajKonu: Geri: Biraz Rahat   Biraz Rahat Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 11:03 am

Lee bir anda küçüklüğünü düşündü o iyi biriydi.Sonra içinden şöyle dedi:Ne yapıyorum ben???Konoha'yı asla ama asla bırakamam.Burası benim doğduğum yer.Ardından koşarak oradan uzaklaşır.yolunu bulmuştur yine iyi tarafdadır.

---Rp sonu---

Biraz Rahat
1 sayfadaki 1 sayfası