Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hyuuga Aris

4 posters
YazarMesaj
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Hyuuga Aris Empty
MesajKonu: Hyuuga Aris   Hyuuga Aris Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 11:43 pm

Hyuuga Aris Dfgdf

Hyuuga Aris Xfv
Adım Hyuuga Aris.14 yaşındayım.Boyum 1.58.Kilom 37.Lakabım Bloody Sword.Göründüğü üzere bir kadınım.Konoha'danım.İlk ve tek sevgilim Uchiha Kasai olacaktır.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyuuga Aris X
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ben Kimim?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ben günahkar birisiyim.Ben o kadar kötü birisiyim ki benim için tanrı olan birisinin kalbini çaldım.Bu benim en büyük günahım,korkum ve mutluluğum.O benim için ilah ve ben ona tapıyorum.Ancak bu günahı tekrar tekrar işleyebilirim.Öleceğimi bilsem o kalbe tekrar sahip olmak için bunu göze alırım.Ben onun için varoldum.Tüm hayatım,bedenim,ruhum ve tüm varlığım onun.Ben onun için yaratıldım.Onun için yemek yapmayı ve ev temizlemeyi öğrendim.Benim hayatım Kasai'den ibaret.Sahip olduğum tek şey o ve kılıçlarım.Seni üzdüğüm hergün gözyaşlarım olur kan.Hergün senin cennetinde kaybolmak istiyorum Kasai...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyuuga Aris 22-2
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Haa kılıçlardan bahsetmişken onları biliyorsunuz değil mi?Benim değerli kılıçlarım Charity Breaker,Sandai Kitestsu ve Wado Ichimonji'm çok değerlidir.Her biri benim geçmişimden bir anıyı saklar.Onlarla konuşuyorum.Aslında Charity Breaker bir kız ve sürekli Sandai Kitestsu ile Wadı Ichimonji'ye bağırıyor.Çünkü o ikisinin çok uyuşuk olmasından şikayetçi.Bazen bu üçünün sesinden ben bile etkileniyorum.Kim ne derse desin...Ben deli değilim.Bazı bilge kişiler söyler ya!Her varlığın kendine ait bir sesi vardır.Bu da onun gibi birşey.Kılıçlarımın ruhları var.Bunu biliyorum.Bir insan sevdiği bir şeyle ne kadar uğraşırsa o şey kendisine o kadar değer verir demektir.Ben onlara 10 yılımı harcadım.10 yılda onlar için yaralandım ve onlarda beni korudu.Hayatımı kurtardılar.Onlara ne kadar teşekkür etsem azdır.Onlarda benim sevgime karşılık olarak bana kendi ruhlarını göstermeyi seçtiler.Ve...Ruh demişken aklıma geldide şu Shichibi...Evet ben ona sahibim.Aslında bunu kendim bile istemedim ancak o zamanlar Hyuuga Klanının sahibi olan babam Shichibi'nin benim içime mühürlenmesini kabul etmiş.Klanımdan az da olsa nefret ediyorum.Klanımdan değil de...Sadece babamdan.Shichibi'yi kontrol altına alabiliyorum.Eskiden her kılıçlarımı kullanışımda tüm kalbim nefretle dolar ve Shichibi kendi kendine ortaya çıkardı.Zamanla onunla konuşarak onu anlamaya çalıştım.Kısa bir süre sonra onunla anlaşarak onu mühürlemeyi başardım.Ancak yinede çok zor savaşlarda nefret,kin ve öfkemden dolayı onu ortaya çıkarabiliyorum.Ancak ona teşekkür etmek istediğim tek konu benim Sandai Kitestsu'mu bana vermesiydi.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Birkaç Resmim
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kıyafetlerimle beraber tamamen budur.Belimde bir kalp şekli ve altında Love Me Kasai yazar.

Spoiler:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Geçmişim
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Doğumumun nasıl olduğu bilinmemektedir.Savaşın ortasında doğmuşum.Ben kan ve nefretin çocuğu olarak bilinmiştim.Ailemi hiç tanımadığım için içimde bir kızgınlık yoktur ancak bu zamanla kendimde ninja olmama rağmen ninjaların bazılarına nefret beslememe yol açmıştır.Savaşın ortasında doğduğum günden beri yalnız bir kılıç ustası tarafından büyütülmüştüm.Bu kılıç ustası bana bildiği herşeyi,hatta yasak teknikleri bile öğretmişti.Bu yasak tekniklerin Konoha sınırları içerisinde yapılması yasaktı çünkü çok büyük bir yıkım getirebilir,hatta bana bile zarar verebilirdi.Ustam ölürken kendi kızına kendi kullandığı efsanevi kılıcını bana vermesini söylemişti.Kız babasının isteğini yerine getirerek kılıcı bana vermişti.Ben daha sonra o evi terkederek ormanda yaşamaya başlamış ve savaşlarda köylere yardım etmiştim.Bu sırada benim içinde şeytani bir varlığın olduğunu keşfetmiştim ve bunun ne olduğunu öğrenemeden Konoha'daki savaşa bir kaçak olarak katılmıştım.(Kaçak dediğimde oranın ninjası olmadığı halde Konoha'ya yardım etmiştir)Savaşta kılıcımla birçok chuunin ve jounini öldürmüş bu sırada içimdeki Shichibi'yi serbest bırakmıştım.İstemedende olsa onu serbest bıraktığım için zayıf düşmüş ancak savaşın kazanılmasını sağlanıştım.Bu yüzden köydekilerin bazıları benden nefret etmektedir.İçimde bir kuyruklu olduğu düşünülürse yalnış bir düşüncede değil gibi :D Ben Hyuuga klanını gördükten sonra benimde bir Hyuuga olduğumu farketmiştim.Aslında ben Hyuuga klanının tek varisiydim ve yaşım geldiğinde klanı devralacaktım.Annem savaşta ölmüş ve babamda savaşla ilgilenirken beni orada bıraktığı için ben kaybolmuş,ancak yine evim olan konoha'ya geri dönmüştüm.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sevdiklerim
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kasai
Şeker
Güçlerime yenisini eklemek
Kılıçlarım

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sevmediklerim
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kasai'siz birgün geçirmek
Onunla ilgilenememek
Onun acı çektiğini görmek
Onu mutsuz etmek

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyuuga Aris Wer
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Silahlarım
Spoiler:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
İconlarım
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyuuga Aris SakuraHyuuga Aris Sakura_icon_by_Uka123Hyuuga Aris OurhearrsHyuuga Aris Sakura-ExplainHyuuga Aris SakuraHyuuga Aris Sakura-StillHyuuga Aris IconsakuraHyuuga Aris 15286603Hyuuga Aris 102322Hyuuga Aris 5995962Hyuuga Aris ThMiaIconHyuuga Aris 6347452Hyuuga Aris ThthSakuraHyuuga Aris ThsakurachanHyuuga Aris 98f6-1Hyuuga Aris ThBloom-frakalakalakaHyuuga Aris Thsakuraanditachi-pwnedHyuuga Aris Thchichileinaikonage5Hyuuga Aris ThSakuraShippuudenHyuuga Aris Th1351739

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyuuga Aris 856uHyuuga Aris SS2abyPinacolladaHyuuga Aris 566867868Hyuuga Aris VzhkqvHyuuga Aris 657976878
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

En son Hyuuga Aris tarafından Perş. Ara. 10, 2009 4:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Hyuuga Aris Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Aris   Hyuuga Aris Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 11:45 pm

Hyuuga Aris Secres
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyuuga Aris Sfdg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyuuga Aris Ark
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyuuga Aris 108b5o6Hyuuga Aris 2mo2zgw
Ryuusuke Mekato
~Seni mutlaka tanımalıyım ancak günü geldiğinde~
Seninle tanışmak istermiyim,evet!Kesinlikle birgün seninle adam akıllı konuşmalıyım.Seni bu yaşta sıkıntıdan sake içme merakım yüzüne gördüm.Sende o gün sakecideydin ve hafifçe başımı çevirdiğimde seni karşı masada gördüm.Duruşundan ve donuk bakışlarından bir Anbu olduğun kolayca anlaşılabiliyordu.Seninde duygularının olduğuna eminim.Ancak onları bazen o kadar saklamamalısın.O gün üzgün olduğunu çakrandan sezmiştim ancak biraz üzülmenin veya duygularını göstermenin kime ne zararı var?Hadi dostum lütfen biraz gülümse.
Hyuuga Aris Sdfc
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyuuga Aris Dgff
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hyuuga Aris ThSasuke-DangerousLoveHyuuga Aris 1
Uchiha Kasai
Her zaman yanımda ol,benim tatlı Kasai'm
Herşeyimin başlagıcı.Hayatımın anlamı.Belki o olmasa ben şu an burada olmayacaktım.Çok uzun zaman önce bu kanlı geçmişimden kurtulmak için intihar gibi olan o saldırıya katılmama rağmen orada onu gördüm ve duraksadım.Belki hayatımın anlamının o olabileceğini düşünmüştüm.Ve yanılmamışım.Ben haklıymışım.Hayatım onsuz bir hiç olacak gibiydi.Ona yardım etmeden,onunla ilgilenmeden ve onu mutlu edemeden duramıyorum.O herşeyi hakeden birisi.Bu yüzden onu asla bırakamyacağım ve hep onunla ilgileneceğim.Ben kendimi onsuz şöyle tanımlıyorum;cehennemi yaşayan kişi.Ancak onunla olduğum zaman sanki bana onun cennetinden bir el uzanıyor ve beni yanına alıyor gibi.Onun beyaz teninin kokusunu ölürken son birkez alabilmek için kılıçlarımın hepsini kendi ellerimle parçalayabilirdim.Sadece ne olursa olsun onun benim yanımda olmasını istiyorum.Sonsuza kadar benimle olabilirmisin Kasai?Lütfen sonsuza kadar benim ol...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Eklenmek İçin;
Ad-Soyad:
2 adet İcon:
Kurgu:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Beni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum!
Hyuuga Aris Uu
Görüşmek Üzere
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

En son Hyuuga Aris tarafından Salı Ara. 08, 2009 2:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

Hyuuga Aris Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Aris   Hyuuga Aris Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 1:53 pm

Hiç uğraşamam şimdi ikon kurgu filan. Kurgumu biliyonuz zaten. Hocanızım leyn. Sıkıyosa yazma (xD)
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Hyuuga Aris Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Aris   Hyuuga Aris Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 1:54 pm

valla böle bişeyler yazmalısınn diğer türlü ekleyemem iconda lazım :D
Ryuusuke Mekato
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Ryuusuke Mekato

Hyuuga Aris Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Aris   Hyuuga Aris Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 2:38 pm

Kurguya gerek yok,aslında beni bir kereden fazla gördüğünü de sanmıyorum Hyuuga Aris 939593 Ama göz aşinalığına ekleyebilirsin.

Icon kullanmıyorum aslında,vazgeçtim ama istedin diye yeniden upload ettim.

Hyuuga Aris 108b5o6Hyuuga Aris 2mo2zgw

Kod:
[IMG]http://i48.tinypic.com/108b5o6.png[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/2mo2zgw.png[/IMG]
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Hyuuga Aris Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Aris   Hyuuga Aris Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 2:47 pm

Eklendin
Ryuusuke Haru
Konoha Jounin
Konoha Jounin
Ryuusuke Haru

Hyuuga Aris Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Aris   Hyuuga Aris Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 7:30 pm

Beni de ekle bebek ;)
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Hyuuga Aris Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Aris   Hyuuga Aris Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 7:31 pm

Kurgu ve iconunu göremedim bebek xD
Ryuusuke Haru
Konoha Jounin
Konoha Jounin
Ryuusuke Haru

Hyuuga Aris Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Aris   Hyuuga Aris Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 7:57 pm

ikonları lejantımdan alabilirsin :D -üşenmesem koyardım :D-
kurgu... Hyuuga Aris 939593 bir genin olmana rağen senin ileride çok güçleneceğine inanıyorum. Umudumu kesmediğim nadir insanlardan birisin. Sevimlisin, insanlar senden neden korkuyor anlamıyorum -.-
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

Hyuuga Aris Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Aris   Hyuuga Aris Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 1:40 am

Kasai gelmedi çıldırıcam.Gelsin bak Aris Kasai'yi çok özledi yemin ediyorum öperken parçalıcak çocuğu :D
Ryuusuke Haru
Konoha Jounin
Konoha Jounin
Ryuusuke Haru

Hyuuga Aris Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Aris   Hyuuga Aris Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 4:16 pm

beni hala eklmemişsin Hyuuga Aris 15622

Hyuuga Aris
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aris Hyuuga
» Aris-Chan'da arıyor amaaaaaa!