Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)

+4
Uchiha Renji
Morimitsu Matsushita
Uchiha Kasai
Onibu Jiae
8 posters
YazarMesaj
Onibu Jiae
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Onibu Jiae

Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Empty
MesajKonu: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 4:31 pm

474 güzeldi. Sonunda Danzou vs. Madara-sama görebileceğiz Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) 55405 Sugoi demek istiyorum... Öyle işte. Ayrıca Gaara'nın ortama girişi de çok süperdi...
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Köy : Konoha
Clan : Uchiha
Rütbe : Genin

MesajKonu: Geri: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 5:32 pm

Mükemmeldi mangada ben naruto ne yapıcak onu merak ediyorum xD hala sasuke sasuke mi yoksa artık farklı mı xD
Onibu Jiae
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Onibu Jiae

MesajKonu: Geri: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 5:41 pm

Valla açıkcası ben ondan çok Madara-sama vs. Danzou'yu bekliyorum. Keşke Madara dönemini anlatan bir film çekse. Valla gerekirse dvdsine para bile veririm O_O
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

MesajKonu: Geri: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 5:44 pm

Ben olsam iki elimde rasen shuriken ikisine çakıp adam ederdim
Uchiha Renji
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Renji

MesajKonu: Geri: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 10:16 am

Ben manga izlemiyorum direk anime sini izliorm 158 . bölümdeyim :D:D
Onibu Jiae
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Onibu Jiae

MesajKonu: Geri: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 11:00 am

Manga izlenmez okunur Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) 820738
Uchiha Renji
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Renji

MesajKonu: Geri: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 11:16 am

:D:D:D:D:D pardon yaa :D
Uchiha Renji
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Renji

MesajKonu: Geri: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 11:16 am

Yaa Benim ismimin altında genin amblemi yok onu nası koycam :S
Ryuusuke Haru
Konoha Jounin
Konoha Jounin
Ryuusuke Haru

MesajKonu: Geri: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 12:24 pm

bu sorununu her yere yazmasan? Özellikle alakasız yerlere... Anime manga tartışma alanında rütbenin ne işi var?
Bu arada kesinlikle madara-sama'nın dönemi anlatılmalı!
Uchiha Susanowa
Akatsuki
Akatsuki
Uchiha Susanowa

MesajKonu: Geri: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 2:21 pm

Sakura ve diğerlerinin ağır darbe alacağı ve bazılarının öleceği kaçınılmaz oldu artık Sasuke'de galiba kör mü ne olacakmış öyle işte.
Kowai Kaen
Konoha Genin
Konoha Genin
Kowai Kaen

MesajKonu: Geri: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 2:24 pm

ben şuanda konohada sasukeyi durdurabilecek narutodan başkasını düşünmüyorum.belki shikamaru güzel bir plan yaparsa zar zor da olsa 4-5 kişi saldırırlarsa yenebilirler başka ihtimal yok.eğer naruto hala ah sasuke vah sasuke diye etrafta oyalanırsa işimiz zor.
Aburame Renata

Aburame Renata

MesajKonu: Geri: Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)   Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile) Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 5:24 pm

Arkadaşlar mangayı bir aydır arıyorum nereden okuyorsunuz?

Naruto Manga; Tartışma(Spoiler ihtiva ettiğini söylemiyorum bile)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naruto Anime; Tartışma