Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dai Guren Hyourin Maru

+3
Morimitsu Matsushita
Uchiha Kasai
İnuzuka Sai
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
İnuzuka Sai
Konoha Jounin
Konoha Jounin
İnuzuka Sai

Köy : Konoha
Clan : Inuzuka
Rütbe : Jounin

Dai Guren Hyourin Maru - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dai Guren Hyourin Maru   Dai Guren Hyourin Maru - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 6:32 pm

peki bu ejderha olayını köpeğe çevirebilirmiyim peki
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Köy : Konoha
Clan : Uchiha
Rütbe : Genin

MesajKonu: Geri: Dai Guren Hyourin Maru   Dai Guren Hyourin Maru - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 6:34 pm

Sen bir şey çağırmak istiyorsan bunu Summon ile yapman gerekiyor, ona başvurman daha iyi olur yani tekniğinin summon olması gerekiyor
Mighty Bone Kaguya

MesajKonu: Geri: Dai Guren Hyourin Maru   Dai Guren Hyourin Maru - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 10:32 am

Biraaz yaratıcı olun yahu. Deminden beri Bleach öğelerinden jutsular hayvanlar kılıçlar bilmem neler görüyorum. Ben de Cüneyt Arkın Taijutsu ları koyacam karakterime.

İsmi:Malkoçoğlu Rendan
Seviye:Ultra ultra S
Element:Tahta(ne oldu zoruna mı gitti?)
Açıklaması:Karakter 10 ninjanın üstüne trambolinden zıplayarak çıkar ve 10 ninja birden yere yığılır ölürler.

Rp örneği:"savulun ulan kahpe bizanslılar! heeeeeeeyyt" demesiyle diğer tüm bizanslılar kameraya dönerek yüzündeki kırmızı boyalarla "aaaaaaauuuuuuuuuuuğğğğğğğğğğğhhhh" diye bağırırlar.Bu çok zor bir durumdur bizans için. Çünkü o... o bir TÜRKTÜR!!!
Not: Çalıntı zihniyetten rahatsız olduğum için bir tepkidir bu.
Ryuusuke Mekato
Konoha Anbu
Konoha Anbu
Ryuusuke Mekato

MesajKonu: Geri: Dai Guren Hyourin Maru   Dai Guren Hyourin Maru - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 1:01 pm

Helal olsun Mighty Bone xD Buna gülerim işte xD Ama söylemem gerekiyor ki,site zaten pasif.Yani pek bir işine yaramaz burası,kendi kendine rp yapmaktan zevk almıyorsan ^^
Mighty Bone Kaguya

MesajKonu: Geri: Dai Guren Hyourin Maru   Dai Guren Hyourin Maru - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 1:03 pm

burasını benim takıldığım yerden daha aktif sanmıştım. istersen sen de gel benim takıldığım yere. Pm den linki vereyim .

Dai Guren Hyourin Maru
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2