Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Summon / Aslan

3 posters
YazarMesaj
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

Summon / Aslan Empty
MesajKonu: Summon / Aslan   Summon / Aslan Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 8:58 pm

İsmi: Morimitsu Matsushita
Görünüm: Genellikle pençeleri normal bir aslandan çok daha büyük ve keskin, burnu normal bir aslandan çok daha iyi koku alan, yeleleri kabarık soylu bir aslandır.
Çağırı Gereksinimleri: Çakra + Kan
Tür: Aslan
Seviye: A / S
Hikaye: Tek başına bir araştırma görevinde bir Suna ninjası tarafından uygun görülüp çağrı yapmaya hak kazanmıştır ve Aslanlarla anlaşma yapmıştır...
Özel Karakteristik Bilgileri: Boss'un özel bilgileri: Son derece asaletli, bilge ve soyludur. Sadece kendisine layık olan biriyle iyi anlaşabilir. Matsu ile arkadaş gibi olmalarına rağmen arada aralarında sürtüşme yaşanmaktadır. Genellikle çağırılan aslanın (A seviye) özellikleri: Boss'un oğlu olduğu için aynı onun gibi soyludur. Ama arada asi olmaktadır. Yenilmekten hiç hoşlanmaz...
Element Yatkınlığı: Boss= Suiton + Raiton A Seviye sürekli çağırılan summon= Katon

(Genellikle 2 taneyi çağardığı için 2 summon yaptım. Yok sürekli tek summonsa düzeltiriz)
Uchiha Kasai
Konoha Genin
Konoha Genin
Uchiha Kasai

Köy : Konoha
Clan : Uchiha
Rütbe : Genin

Summon / Aslan Empty
MesajKonu: Geri: Summon / Aslan   Summon / Aslan Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:08 pm

Onaylandı İyi Rp'ler ^^

Tek dikkatimi çeken bir aslanın su kullanmasıydı genelde ateş bağdaştırılırlarda xD
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

Summon / Aslan Empty
MesajKonu: Geri: Summon / Aslan   Summon / Aslan Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:09 pm

Ya sürekli aslan= ateş veya elektrik deselerde illa bu kalıba bağlı gideceğini düşünmediğimden yaptım. Bir istisna olsun dimi :)
emoboy45

Summon / Aslan Empty
MesajKonu: Geri: Summon / Aslan   Summon / Aslan Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 10:38 pm

evet bu konuda haklısın ben de bi hayvan yaptım yaratılan summonlar sayfasına ama pek doğru olmadı sanırım... Hatta 1-2 yerde bayağı saçmaladım

Summon / Aslan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yaratılmış Summon'lar
» Summon Belgesi
» Summon/Ejder
» Kuchiyose No jutsu / Summon : Ejder