Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto RP

Türkiye'nin En Yeni Rp Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AGH-Acil Geyik Hattı

+13
Krypt
Ryuusuke Haru
Misai Kusanagi
Sasaki SunJi
Shirou Harumi
Ryuusuke Mekato
Onibu Jiae
Hyuuga Aris
Morimitsu Matsushita
Uchiha Kasai
Jushiro Kaine
Kumo Ame
Iwasaki Nyoru
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Ryuusuke Haru
Konoha Jounin
Konoha Jounin
Ryuusuke Haru

AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Empty
MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 4:09 pm

Barıştığınıza sevindim ^^
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 4:10 pm

Ühühü mutlulktan ağlıyorum biliomusun çok zırlak oldum bu günlerde :(
Ryuusuke Haru
Konoha Jounin
Konoha Jounin
Ryuusuke Haru

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 4:13 pm

fark ettim -.-
Krypt
Konoha Genin
Konoha Genin
Krypt

Köy : Konoha
Clan : Kyuuen
Rütbe : Genin

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 4:47 pm

yalnız bu geyik başlığı açıldığından beri sitenin başka bi yerine yazı yazılmıyo biraz rp yazalım artık hem morali bozuklar da kafasını dağıtmış olur
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 4:47 pm

ben yazdım kasai cevap vericek morali düzelirse :(
Ryuusuke Haru
Konoha Jounin
Konoha Jounin
Ryuusuke Haru

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 4:55 pm

morali yine mi bozuldu???!!
Jushiro Kaine
Konoha Genin
Konoha Genin
Jushiro Kaine

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 5:48 pm

Jantuğ, bul beni bi ara. Nie moralin bozuk len yine? Dingil yaa iki dakka boş bırakmaya gelmiyo.
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 6:29 pm

Taichi bu konuya bakıyosan; Msnde, her açtığın kullanıcıyı "bu benim multim" diyerek söylememeliydin. Zaten azıcık bilgisayar bilsen İp denen olayıda bilirdin. İp ile istersen 30 tane kullanıcı aç hepsi bulunur. Ayrıca mekato sağolsın ^^

Arisin durumu hmm. Aristen daha önce öğrenmiştim bu işi xD Kasi affetimi yahu. Msnden kararlıydıda (xD) Neyse...

Bu arada ame'nin morali düzeldimi ?
Jushiro Kaine
Konoha Genin
Konoha Genin
Jushiro Kaine

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 6:30 pm

Dtp kapatıldı laan.
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 6:35 pm

Yakında... neyse siyasi olacaktı baya. Yazarsam ergenokandan alırlar içeri (anladınız siz onu)
Ryuusuke Haru
Konoha Jounin
Konoha Jounin
Ryuusuke Haru

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 7:21 pm

Bu kadar sıkıcı bir günün var olabileceğini reddediyorum <.<
Ryuusuke Haru
Konoha Jounin
Konoha Jounin
Ryuusuke Haru

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 7:40 pm

Taichi diyır ki: ben zaten multisimi gizlemeye çalışmıyordum ki.
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 8:25 pm

xD Ozaman bende 30 tane jounin açıp bu karkaterimin koruması yapayım. Sonra mugen falan gelince 30 jounin hilal taktiği ile meydan muharabesi yaparız...
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 8:43 pm

Kasai aşkım Kasai :D yerim Kasai'yi ben :D yine kasai aşkım dpreşti :D
Sasaki SunJi
Konoha Genin
Konoha Genin
Sasaki SunJi

Clan : Iwasaki

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 10:41 pm

Bu ne takıntı, bu ne fetiş :D seni gördükçe bir şarkı aklıma geliyor xD Malum şarkının sözleri:
You're my obsession,my fetish,my religion

Evet aynen öyle Aris...
Bu arada Moskovaya gidişim ertelendi. Bugün Geceyle konuştum. Bu arada Arisa-senseinin mesajından bir kesit:
"...o sosyopat rus malının!" xD
evet bu laf çok hoşuma gitti xD
Ve yeni bir haber daha... :/ Ame ile aramız limoni... Konuştuğumuz en fazla şey "sen şöylesin ben böyleyim ölmek istiyorum aman ölme!" muhabbetleri...
Sanırım onun ruhunu gerçekten düzelten kişi ben değilim :/
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 11:28 pm

Özel birşey değilde bu gece nedir ? İnmidir cinmidir insanmıdır anlayamadıkki efendim
Ryuusuke Haru
Konoha Jounin
Konoha Jounin
Ryuusuke Haru

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 2:23 am

Bence bir insancıl olabilir AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 939593
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 12:39 pm

İnsansa bile hayatımda gece isimli bir eleman göremedimde ondan garibime gitti
Ryuusuke Haru
Konoha Jounin
Konoha Jounin
Ryuusuke Haru

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 12:44 pm

ben de hiç duymadım,görmedim :D ama güzel haa :D
Sasaki SunJi
Konoha Genin
Konoha Genin
Sasaki SunJi

Clan : Iwasaki

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 5:11 pm

Gece kişidir. Bizim ailede herkesin farklı isimleri vardır. Zaten bana isim veren kişi de odur.
--
Sonunda başımdaki bir derdi atlattım U.U o olmayan ilhamımla rp yazdım U.U Kötü oldu ama oldu U.U
Yorumlasanızaa *-*
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 5:12 pm

Ağlama krizi tuttu beni evde.Kagamine Rin ve Len'in şarkılarını dinliodum.İki kısım.Birinci kısmı Len sölüo adı Prisoner ikinci kısımda Rin adı Paper Plane.
Len bi suçluymuş ve hapishanede kalıyor.Öyle umutsuzca dolaşırken bir kağıttan uçak yapıyor ve çitlerin üstüne atıyor ve uçak çitin öbür yanına gidiyor.Hep orada bekliyro ve o uçak kendisine içine bir not yazılmış şekilde geri dönüyor.Sonra notu okuyor ve çitin arkasına bakıyor.Güzel ve sarışın bir kız.Çok sevimli falan böle aşık oluyo kıza.İçeri gidio binbir zorlukla kalem buluyor ve ona bir not yazıp tkrar onu çitin dışına atıyor.Kızla böyle bir ay mesajlaşıyorlar.Sonra kız birgün buna bir daha buraya gelemeyeceğini söyleyen bir mesaj atıyor.Oğlan o giderken gülümsesede o gittikten sonra ağlıyo çok üüzlüo.Hayatındaki tek umudu gidiyor.Sonra odasına döndüğünde bunun tüm mektuplarını gardiyanlar buluyorr ve parçalıyorlar.Bu da gardiyanlara yumruk attığı için hiç gün ışığı görmemek üzere bir hücreye kapatılıyor.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İkinci kısım.Rin babasının çalıştığı hapishane yakınlarında gezerken yerde bir uçak buluyor ve bu uçağa bir not yazarak geri atıyor.Orada çiçek toplarken o not kendisine geri dönünce çitin arkasına bakıyor.Sarışın bir oğlan.Bacaklarında morluklar fln var.Kendini ağlamamk için zor tutuyo ama oğlanada aşık oluyo.O kadar iyi biri ki yazdığı notu okuduktan sonra çocuğa iyice vuruluyo.İşte bir ay mesajlaşıyorlar.Son mesajını hastahanede okuyor.Kız meğerse kansermiş.O notu okurken bunun babası gelio ve notu alıp çöpe atıyor.Kız ağlıyo uzun süre falan daha sonra serumunu çıkararak bir not yazıyor ve koşarak hapishane yakınlarına gidiyor ve notu oğlana atıyor.nottta "Buradan gidiyorum.Bir daha görüşemeyeceğiz" yazıyor.Kız arkasını dönüp yavaşça gidiyor ama ağlaya ağlaya gidiyor.Sonra hastahanede kötüleşiyor.Bitkisel hayata giriyor fln babası koşarak hapishaneye gidip mesajlaştığı çocuğu buluyor ve birdaha mesajlaşmaması,kızının sağlığını düşündüğü için onu bir daha çıkmamak üzere bir hücreye kapatıyor.Kız bunun üzerine elinde oğlana yazılmış bir mektup ile ölüyor.Oğlanda kalem ile kendini öldürüyor.Kız öldükten sonra oğlanı görüyor ve koşarak ona gidiyor.Bunlar eninde sonunda birbirlerine kavuşuolar ağlama krizine girdim
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 6:02 pm

Sizide kasai ile ayırıyımmi len böylem xD
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 6:03 pm

Kendimi öldürürüm lan ühühüü hala videonun etkisindeyim delirtme beni sensei valla uykunda boğarım seni
Morimitsu Matsushita
Konoha Jounin
Konoha Jounin

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 6:19 pm

Hapsedecem kasaiyi nihahaha. S seviye daton jutsusu kasıp dünyanın altına yollicam sende tırnaklarınla kaza kaza kasaiyi çıkarmaya çalışıcan xD
Hyuuga Aris
Konoha Genin
Konoha Genin
Hyuuga Aris

MesajKonu: Geri: AGH-Acil Geyik Hattı   AGH-Acil Geyik Hattı - Sayfa 10 Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 6:23 pm

Valla banlarım -_- Kasai yi benden alana şunu diyorum
"Shishi Sonson" bu saldırımla çeliği bile bölerim ki bunu tek kılıçla yapıyorum üçüyle düşün yeaani xD

AGH-Acil Geyik Hattı
10 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sonraki